
Російські окупанти зізнаються, що перебувають у паніці через використання Збройними силами України сучасних західних реактивних систем залпового вогню,передають Патріоти України.
В результаті наступу ЗСУ в Херсонській області і роботи HIMARS у російських загарбників буквально трясуться ноги. Про це повідомляє Служба безпеки України, публікуючи чергове перехоплення розмов рашистів.
Зокрема, росіянин скаржиться другу, що українські військові нещадно женуть ворога, "засипають "Градами", а "села, які раніше були наші, віджали, вони вигнали наших".
Він каже, від одного тільки слова HIMARS у нього трясуться ноги, а в підрозділах починається справжня паніка: "Тут ноги аж трясуться. Він б'є, аж земля трясеться. Тут наші-то все дрищать".
"Щоб ноги у рашистів не тряслися, радимо їм здаватися в полон", - зазначили в СБУ і нагадали номери телефонів гарячої лінії: +380665803498, +380931192984.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...