"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в якому готують розвідників і дипломатів, Валерій Соловей, пише The Mirror, передають Патріоти України.

За його словами, диктатор Путін лікується від раку і неврологічних захворювань. Також диктатор стрімко втрачає вагу, а низька ефективність лікування змушує його відчувати себе "дуже засмученим" і "абсолютно пригніченим".

Зокрема, Путін виглядав "дуже погано" на зустрічі з лідером Чечні Рамзаном Кадировим два тижні тому. На відео із зустрічі блідий Путін щосили стискав край столу руками.

"Подивіться, якщо ви побачите, як ходить справжній Путін, ви помітите, що його ноги стали більше схожі на сірники. Він сильно схуд... А двійник його тіла виділяється незграбністю особи. Це пов'язано з тим, що у двійника проблеми з нирками", - розповів Соловей, додавши, що медперсонал приховує схуднення Путіна ватяними підкладками.

Соловей також стверджує, що Путін вживає наркотики, щоб не виглядати абсолютно кволим і болючим. "Коли він виступає на публіці, як кажуть молоді люди, "на швидкому", - дуже сильних стимуляторах", - сказав він.

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...