"Нормальні встигли по**обувати до мобілізаці": Окупант поскаржився на ситуацію в армії РФ (аудіо)

Головне управління розвідки опублікувало чергове перехоплення розмови окупантів. Цього разу загарбник розповів своєму товаришеві про небажання воювати і низький рівень мотивації серед особового складу підрозділів, передають Патріоти України.

Окупант скаржиться, що "всі нормальні встигли по**обувати" (потікати. – Ред) до оголошення мобілізації в РФ. "Залишилися одні лунтікі, бл**ь", – зазначає він.

Росіянин розповів, що з його частини вже багато людей позвільнялися, а їм на заміну не прислали нікого. "Ось смикнули добровольців з селища. Там до*уя поїхало, але вони поїхали окопи рити, лінію оборони будувати. Я так зрозумів, там ескаватор копає, а вони руками рівняють десь щось", – говорить загарбник.

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...

Пожалів улюблену Москву, де так багато шанувальників: Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України над Росією

вівторок, 23 червень 2026, 6:05

Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...