Нормальним людям моторошно таке навіть уявити: Окупанти вбили жінку, а її живу дитину примотали до тіла разом із міною

В одному зі звільнених українських міст звірства окупантів досягли просто апогею. Росіяни вбили молоду матір, а живу дитину примотали до неї. Між дитиною та матір'ю прикріпили міну, яка здетонувала. За словами журналіста Віктора Шлінчака, цю жахливу історію розповів міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

"Я думав, що після жахливих історій з Бучі і Маріуполя мене вже важко здивувати дикунськими методами путінського війська...Просто виродки, інших слів бракує", – наголосив Шлінчак.

Звірства окупантів в Україні

Коли російські війська відійшли з Київщини, світ побачив страшну картину. Сотні тіл загиблих мирних українців лежали просто на вулицях. У Бучі знайшли братську могилу на понад 400 тіл. Російські військові катували цивільних, після чого вбивали. Провели ексгумацію померлих і з'ясували, що багатьох з них просто розстрілювали.

Могили знаходять досі. Наприкінці квітня у Бучанському районі Київської області виявили ще одне місце масових поховань.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...