Норвегія офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з РФ

Норвегія офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з росією. Тепер зробити візу росіянам буде складніше. Відповідне рішення Норвегія ухвалила 22 вересня. Країна ухвалила таке ж рішення, як Європейський Союз на початку вересня 2022 року, інформують Патріоти України.

Норвегія призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з Росією

"З 22 вересня 2022 року дія угоди про спрощення візового режиму між Норвегією та росією буде тимчасово припинена", – йдеться в повідомленні.

Також у відомстві пояснили, що для росіян більше не буде:

  • спрощених вимог щодо документів;
  • скороченого терміну розгляду заявок;
  • особливих правил щодо багаторазових віз;
  • безвізового режиму для осіб з дипломатичними паспортами.

Окрім того, росіяни, які подаватимуться на візу, вже платитимуть не 35 євро, а 80.

Для них збільшиться час розгляду заявки для отримання візи – з 10 до 15 днів. У окремих випадках – до 45 днів. Варто пригадати, що прем'єр Норвегії Йонас Гар Стьоре на сесії Радбезу ООН заявив, що країна буде підтримувати ООН в питаннях миру.

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...

Україна отримала системи NASAMS - Зеленський

понеділок, 26 вересень 2022, 5:12

Україна отримала від Сполучених Штатів зенітно-ракетні комплекси NASAMS. Але для закриття повітряного простору від російських ракет їх ще недостатньо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS. "Я хочу подякувати президенту СШ...