Норвегія офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з РФ

Норвегія офіційно призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з росією. Тепер зробити візу росіянам буде складніше. Відповідне рішення Норвегія ухвалила 22 вересня. Країна ухвалила таке ж рішення, як Європейський Союз на початку вересня 2022 року, інформують Патріоти України.

Норвегія призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з Росією

"З 22 вересня 2022 року дія угоди про спрощення візового режиму між Норвегією та росією буде тимчасово припинена", – йдеться в повідомленні.

Також у відомстві пояснили, що для росіян більше не буде:

  • спрощених вимог щодо документів;
  • скороченого терміну розгляду заявок;
  • особливих правил щодо багаторазових віз;
  • безвізового режиму для осіб з дипломатичними паспортами.

Окрім того, росіяни, які подаватимуться на візу, вже платитимуть не 35 євро, а 80.

Для них збільшиться час розгляду заявки для отримання візи – з 10 до 15 днів. У окремих випадках – до 45 днів. Варто пригадати, що прем'єр Норвегії Йонас Гар Стьоре на сесії Радбезу ООН заявив, що країна буде підтримувати ООН в питаннях миру.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...