
Голова Міністерства оборони Норвегії Бйорн Аріль Грам оголосив про передавання Україні чергової військової допомоги, а також розширення своєї участі у навчанні українських військових на території Великої Британії. Про це він сказав на спільній пресконференції з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, передають Патріоти України.
Норвезький міністр заявив, що його країна надасть Україні допомогу через спецфонд, який був заснований Британією. Також Осло посилить допомогу Києву у межах операції Interflex із навчання українських військових.
"Норвегія робить значний внесок до Фонду, і ми робимо свій внесок у підготовку українських солдатів як тут, у Великій Британії, так і в Норвегії. Починаючи з цього літа, Норвегія подвоїть кількість наших інструкторів в операції Interflex", – анонсував він.
Крім того, Норвегія передасть українським військовим додаткові системи далекобійної артилерії та радари. "Норвегія надає три артилерійські радіолокаційні станції Arthur та до восьми реактивних систем залпового вогню типу MLRS. Допомога надається у тісній співпраці з Великою Британією", – зазначив він.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...