"Носіть на здоров'я, років 20, не менше": Російський глянець почав публікувати поради у стилі "як перелицювати пальто"

Російські блогери та інфлюєнсери готуються до занурення у нову реальність. З російського ринку йдуть люксові бренди, що виробляють предмети розкоші та модний одяг. Слідом за "важким люксом" йде і масмаркет, який так любили носити та демонструвати блогери скромніше, зазначають Патріоти України.

Незабаром у російських хіпстерів не залишиться нічого, крім того, що вже є. І це, схоже, на довгі роки. У зв'язку з цим замість порад в стилі "10 речей, які вам обов'язково потрібно купити в колекціях весна-літо", у російських глянцевих виданнях почали з'являтися тексти на кшталт "як зробити так, щоб речі в гардеробі мали вигляд нових".

Зокрема, інтернет-глянець instyle.ru поділився з читачами своїми ідеями про оновлення гардеробу без власне оновлення. Декілька ідей досить цікаві.

Наприклад, читачам пропонується "підбадьорити звичні комбінації". Хоч би що це означало, ідея безумовно перспективна. Також рекомендують задуматися про багатошаровість. Ну, справді, й стильно, й тепло.

Взуття та верхній одяг рекомендують віддавати час від часу у хімчистку. Мабуть, вираз "бідненько, але чистенько" в наш час набуває для російських модників особливої актуальності. Ну, звичайно, у тому випадку, якщо з ринку ще не пішли імпортні хімреактиви. Тому що, як пам'ятають старожили руху, господарське мило справляється далеко не з усім.

Свіжа ідея доповнити образ аксесуарами з забутої гіпотетичної скриньки нам особливо сподобалася. Так само, як і рекомендація віддати прикраси у чищення. Мабуть, до санкцій про існування засобів для чищення російські інфлюєнсери не знали, а речі, що забруднилися, просто викидали або складали "в скриньку".

Ну і, звичайно, рекомендація знайти ательє, в якому перешиватимуть речі, – це безумовний топ. Порада слушна, і тема дуже перспективна. Як бачимо, російські фешіоніста перебувають у кроці від "перелицовки пальто". З чим ми їх від щирого серця і вітаємо. Носіть на здоров'я, років 20, не менше.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...