Російські окупанти влаштовують витоки газу в луганських багатоповерхівках, аби вигнати на вулицю чоловіків, які ховаються від мобілізації. Про це під час допиту в СБУ розповів військовополонений з Луганська, якого ворог мобілізував у квітні цього року, передають Патріоти України.
"В одному з багатоквартирних будинків зробили витік газу. Жінок та дітей окремо, а потім чоловіків – забрали до автобусів", – розповів загарбник.
За словами полоненого, він був непридатним для служби, але хронічне захворювання судин не допомогло уникнути тотальної мобілізації. Після призову загарбник став механіком-водієм БМП. Окупанти навчили його тримати автомат і відправили на бойове завдання: закріпитися в промзоні Сєвєродонецька.
"За першої ж нагоди "вояк" здався в полон. Каже, що не стріляв і звертається до земляків: "…ховайтеся, робіть, що хочете, але не йдіть на цю війну". Наразі з ним працюють слідчі СБУ, щоб з’ясувати ступінь його причетності до злочинів проти України", - зазначають в СБУ.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою