Нова біда на голову "слуг": Верховний суд скасував уже другий протокол ЦВК про перемогу Вірастюка на виборах

Верховний суд скасував другий протокол ЦВК України про перемогу на довиборах в Раду на 87 окрузі на Прикарпатті кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка. Як повідомляє "Опора", рішення прийнято вчора, 23 травня, передають Патріоти України.

Зокрема, суд скасував пункти 1 і 2 постанови ЦВК від 19 травня, якими визнано недійсним голосування на 6 проблемних ділянках, де при перерахунку бюлетенів виявлено менше голосів за кандидата Олександра Шевченка, ніж в первинних протоколах дільничних виборчих комісій. Суд зобов'язав Центральну виборчу комісію вчинити дії по встановленню результатів виборів народного депутата України.

Команда кандидата Василя Вірастюка може подати апеляцію на рішення і тоді справа буде переглядати склад Великої палати Верховного Суду. Рішення Великої палати є остаточним. Як відомо, Шевченко не погодився з протоколом ЦВК про результати виборів в окрузі і оскаржив цей протокол і дії ЦВК.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...