Нова хвиля мобілізації в РФ може початися після Різдва, - естонська розвідка

Розвідка Естонії переконана, що після Різдва Росія почне другу хвилю мобілізації. Однак перша хвиля мобілізації не була завершена, а тільки призупинена в певних регіонах. Відповідну заяву зробив керівник центру розвідки Збройних сил Естонії Марго Гросберг, передають Патріоти України.

За його словами, про російську мобілізацію стане більше відомо вже після Різдва.

Коли мобілізовані з'являться на фронті

Гросберг каже, що досвід минулої мобілізації в Росії свідчить про те, що на підготовку окупантів Росія витрачає від 2 до 3 місяців. Тобто Якщо після Різдва країна-агресорка почне нову хвилю мобілізації, то вже наприкінці березня або на початку квітня нових мобілізованих можуть відправити на фронт.

Окремо керівник естонської розвідки прокоментував так зване "різдвяне перемир'я" з боку Росії. За його словами, це не більше, ніж інформаційна операція. "Росія намагається продемонструвати свою щедрість і готовність до миру, але реальна мета цього "миру" – лише виграти час та перегрупувати сили", – наголосив Гросберг.

А що там з підготовкою росіян

Про нову хвилю мобілізації в Росії говорять і в Україні, і за кордоном, адже наші партнери також оцінюють всі ризики, які несуть ті чи інші процеси. Варто відзначити, що було чимало доказів того, що у Росії, м'яко кажучи, кепсько готують мобілізованих. Однак напередодні прессекретар Сил оборони Тааві Лаасік заявив, що якщо росіяни почнуть нову хвилю мобілізації, то підготовка кадрів буде ще гіршою, ніж попередній раз.

Так тривати: У Росії головком ВПС, який втратив за добу чотири літаки і вертольоти, отримав підвищення

середа, 7 червень 2023, 18:44

У Росії командувач Військово-повітряними силами ВПС після того, як 13 травня російська армія в один день втратила два літаки і два вертольоти, отримав підвищення. Як повідомляє MoskowTimes, президент РФ Володимир Путін присвоїв заступнику головнокоманд...

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...