Нова кохана Саакашвілі заявила, що він розлучився з дружиною, та розповіла, скільки тривають їхні стосунки

Після затримання екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, народний депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько заявила, що вони з політиком у стосунках. Поки сам Саакашвілі перебуває за ґратами в Грузії, Ясько – в Трускавці, інформують Патріоти України.

"Ми були вчора ще з ним на зв’язку. Те, що сталось вчора, те, що його арештували, це дуже сумно і боляче мені особисто і політично", - зазначила Ясько.

Нардеп заявила, що їхнім стосункам уже більше року. Вона навіть знайома із мамою Саакашвілі і одним із його синів. А ще запевняє, що вона у нього наразі - єдина жінка.

"Він не є досі одруженим", - сказала Ясько.

Після оприлюднення інформації про стосунки, Ясько почали критикувати в Мережі. На що вона відповіла, що вважає неприпустимим той хейт, який виник через оприлюднення інформації про їхні особисті стосунки із колишнім президентом Грузії Саакашвілі.

Подружнє життя Саакашвілі

Дружина Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс - із Нідерландів. У шлюбі подружжя має двох синів - Едуарда (1995 року народження) і Ніколоза (2005 року народження). Два тижні тому родина відпочивала у Греції. Зараз Сандра в Тбілісі.

1 жовтня дружина Саакашвілі виклала пост із підтримкою на адресу політика і назвала його переможцем. Сьогодні, 2 жовтня, лише показала, як голосує на місцевих виборах.

Джерело: ТСН.ua

"Процесс затянулся, и Китай наступил на старинные грабли", - Анти-Колорадос

субота, 27 листопад 2021, 16:30

"Давно известно, что посеявший ветер, пожнет что-то нехорошее, может быть, бурю, а может, и ураган. Причем, когда сеятель ветра приступает к своим мероприятиям, он полагает, что будет вот такой красивый и одновременно – умный, делать то, что ему захоче...

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...