
Дружина гаранта Конституції Олена Зеленська ініціювала проведення 23 серпня в столиці Київського саміту перших леді та джентльменів. Про це сказано в повідомленні прес-служби Офісу президента, передають Патріоти України.
"З нетерпінням чекаю зустрічі. Вірю, що саміт започаткує гарну традицію і нову платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед нашими країнами», - сказала перша леді. Примітно, що проведення саміту заплановано напередодні Дня Незалежності.
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...