Нова ротація в уряді Зе: Шмигаль подав кандидатів на трьох міністрів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль подав до Верховної Ради кандидатури на посади трьох міністрів. Відповідні проекти постанов зареєстровані на сайті парламенту, передають Патріоти України.

Романа Абрамовського пропонується призначити міністром охорони навколишнього середовища і природних ресурсів.

Олександра Ткаченка - міністром культури та інформаційної політики.

Ольгу Стефанишину - віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Також парламенту пропонується звільнити Вадима Пристайка з посади віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Про подання прем'єра на засіданні ВР у середу повідомив спікер Дмитро Разумков. "Даю доручення відповідним комітетам розглянути сьогодні подання прем'єр-міністра на своїх засіданнях і надати висновки щодо них для можливого розгляду цих питань на завтрашньому пленарному засіданні", - сказав він.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...