
На тимчасово окупованих територіях Запорізької області командири російської армії продають своїх підлеглих, які відмовляються воювати, місцевим колаборантам. Про це повідомляє рух опору "Атеш" із посиланням на джерела в 1152-му мотострілецькому полку РФ, передають Патріоти України.
За даними агентів, замість законного оформлення відмови від участі у бойових діях або відправки у дисциплінарні підрозділи, таких солдатів записують як “зниклих безвісти”. Насправді ж їх затримують і передають у трудове рабство — на будівництва, підприємства та склади по всій окупованій Запорізькій області.
За кожного “проданого” військового командири отримують гроші від місцевих колаборантів. Зафіксовано присутність таких російських “рабів” у Мелітополі та Бердянську.
Як повідомляють джерела “АТЕШ”, про це знають навіть у штабі 58-ї армії РФ, але ситуацію не зупиняють — що може свідчити про участь старшого командування у схемі.
Рух “АТЕШ” звернувся до російських військових із попередженням: “Ваше командування не лише кидає вас на смерть, але й торгує вашою свободою та працею. Не станьте наступним ‘зниклим безвісти’. Пишіть нам — ми допоможемо врятувати життя”.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...