Нова слава не поступається старій: Вітаємо українських танкістів з професійним святом

Сьогодні, 13 вересня, ЗСУ та вся країна відзначають День танкіста в Україні. Командування Об'єднаних сил ЗСУ звернулось з вітанням до "іменинників" .

Генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що вже сьомий рік українські танкісти мужньо стримують збройну агресію з боку Російської Федерації. Захисники України довели свій професіоналізм під час проведення антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил.

Окрему шану і повагу заслужений генерал висловив працівникам танкобудівної промисловості України.

"Завдяки вашій копіткій роботі Україна має багаторічну історію розвитку танкових військ, які є важливою складовою бойового потенціалу ЗСУ", - наголосив Наєв.

Він також закликав згадати українських воїнів, які загинули, борючись за незалежність і територіальну цілісність нашої країни.

У Міністерстві оборони зазначили, що в Києві до Дня танкістів пройшли святкові заходи біля пам'ятника танкістам-визволителям від фашистських загарбників.

День танкіста: українських військових привітали видовищним відеоДень танкіста: українських військових привітали видовищним відео

У рамках святкування проводилися показові виступи оркестру почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, урочиста хода та покладання квітів до пам'ятника.

День танкіста: українських військових привітали видовищним відео

На сторінці ООС у Facebook в неділю, 13 вересня, було опубліковано відео з українськими танками. Бійці показали, на що здатна бойова техніка, залишивши красномовне послання агресору.

"Це отримає кожен, хто прийде на українську землю", – попередили військові.

Зазначимо, у відеоряді, очевидно, використані кадри з навчань українських танкістів.


Сформувати найсильнішу армію Європи на кордонах войовничої Орди: Які країни та яку техніку готові продавати Україні

вівторок, 22 червень 2021, 7:10

Американські та бразильські бойові літаки, турецькі БПЛА і боєприпаси, польські безпілотники та чеська артилерія. У Київ на міжнародну виставку «Зброя і безпека-2021» приїхали представники оборонної промисловості з 13 держав. Чи означає це, що все біль...

Таких злочинів не чинили навіть нацисти: Нарком держбезпеки СРСР видав наказ 23 червня, але на місцях масові розстріли в'язнів "чекісти" розпочали ще в перший день війни

вівторок, 22 червень 2021, 6:50

2072 особи розстріляли у трьох в'язницях Львова протягом 22–24 червня 1941 року, до 28 червня кількість страчених перевалила за 4500. Всього у перші дні війни працівники НКВС ліквідували близько 25 000 в'язнів лише в Україні. У квітні 1941-го в УРСР ді...