Нова загроза для України? Путін анонсував серію військових навчань ОДКБ

Президент РФ Володимир Путін на ювілейному саміті ОДКБ анонсував спільні навчання, а Олександр Лукашенко закликав до згуртування блоку. Про це повідомляє російське пропагандистське видання "РИА Новости", передають Патріоти України.

"На осінь запланована ціла серія спільних військових навчань ОДКБ, їхня кількість буде розширюватися", - заявив Путін.Він також пропонує надати СНД (до Співдружності входять Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Молдова, Киргизстан, Білорусь, Вірменія, Казахстан) статус спостерігача в ОДКБ.

Також на саміті Олександр Лукашенко закликав до згуртування ОДКБ. Він упевнений, що якби організація "відразу виступила єдиним фронтом" - не було б санкцій. Лукашенко заявив, що для зміцнення ОДКБ треба посилити політичну взаємодію, підвищити механізм консультацій: позиції повинні бути єдині.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...