Нова загроза для України? Путін анонсував серію військових навчань ОДКБ

Президент РФ Володимир Путін на ювілейному саміті ОДКБ анонсував спільні навчання, а Олександр Лукашенко закликав до згуртування блоку. Про це повідомляє російське пропагандистське видання "РИА Новости", передають Патріоти України.

"На осінь запланована ціла серія спільних військових навчань ОДКБ, їхня кількість буде розширюватися", - заявив Путін.Він також пропонує надати СНД (до Співдружності входять Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Молдова, Киргизстан, Білорусь, Вірменія, Казахстан) статус спостерігача в ОДКБ.

Також на саміті Олександр Лукашенко закликав до згуртування ОДКБ. Він упевнений, що якби організація "відразу виступила єдиним фронтом" - не було б санкцій. Лукашенко заявив, що для зміцнення ОДКБ треба посилити політичну взаємодію, підвищити механізм консультацій: позиції повинні бути єдині.

"Насправді Росія вже готова до капітуляції. Але не знає, як це показати", - політолог

середа, 17 серпень 2022, 13:29

Експерти запевняють, що Росія вже починає заморожувати конфлікт і просить сісти за стіл переговорів. Там не очікували, що ЗСУ так потужно нищитимуть окупантів. Тож, РФ вже готова капітулювати, але не знає, як це зробити. Про це розповів політолог Микол...

Обстрілювали позиції ЗСУ, а потім щось "пішло не так": Як були знищені окупанти під Мар'їнкою (відео)

середа, 17 серпень 2022, 13:14

Розвідувальна бойова група К2, що належить до 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, показала чергове захопливе знищення окупантів, які обстрілювали українські позиції та мирне населення з міномета. Відео опублікували на ютуб-к...