"Нова залізна завіса": У РФ заістерили через шенгенські візи й згадали про права

У Москві відреагували на пропозицію заборонити видачу шенгенських віз всім громадянам Російської Федерації. Європейським політика пригрозили відповіддю на такі ініціативи. Про це заявив заступник директора Департаменту інформації та друку МЗС РФ Іван Нечаєв під час брифінгу, передають Патріоти України.

"Переконані, що спроби на догоду політичній кон'юнктурі відгородитися від Росії новою залізною завісою, зруйнувавши створюваний протягом новітньої історії єдиний гуманітарний простір Європи і ускладнити тисячі міжособистісних зв'язків не зустрінуть підтримки у населення країн ЄС. Їм впору задуматися, чи варто продовжувати надавати підтримку політикам, які роблять шовіністичні заяви, які не можуть не мати наслідків. За такі слова доведеться відповідати", - пригрозив дипломат.

За його словами, спроби позбавити росіян можливості відвідувати ЄС, "демонструють викликане безсилою злістю бажання українського режиму і підтримуючого його русофобського табору в ЄС колективно покарати всіх росіян просто за те, що вони є громадянами країни, яка проводить незалежний зовнішньополітичний курс і твердо відстоює свої національні інтереси".

"Ініціаторів таких ідей не бентежить, що Шенгенський Візовий кодекс не передбачає можливості введення тотальної невибіркової заборони на видачу короткострокових віз, що підтвердила прес-секретар ЄК. Більш того, їх, мабуть, не хвилює і те, що будь-яка дискредитація при видачі віз є грубим порушенням базових праволюдських принципів, закріплених в Хартії ЄС про основні права", - підсумував Нечаєв.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...