Нове опитування показало, скільки українців підтримують вступ України до НАТО

Більша частина громадян підтримують вступ України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного у квітні Центром Разумкова, передають Патріоти України.

Зокрема, 70,9% опитаних відповіли, що взяли б участь у голосуванні, якби найближчим часом відбувся референдум стосовно вступу України до НАТО. Ще 18,9% - не взяли б участі, а 10,2% - не змогли відповісти.

З цих опитаних більша частина - 53,8% - проголосували б за вступ України до Альянсу, 31% респондентів висловився б проти вступу і 15,2% - не змогли відповісти.

Найбільше респондентів, які підтримали вступ України до НАТО, живуть на заході країни - 77,2%, найменше на сході - 33,2%. Аналогічно на заході найменше виступають проти вступу держави до Альянсу - 11,3%, а на сході найбільше підтримують не вступ - 50,4%.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова 23-28 квітня 2021р. в усіх регіонах України за винятком Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2 тис. 021 респондента віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%. Дослідження здійснене за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...

Влада заявила, що нічого не сталося: У Ростовській області пролунав потужний вибух (відео)

субота, 25 березень 2023, 23:29

У місті Азов Ростовської області 25 березня пролунав потужний вибух. Його причини поки що невідомі. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал, передають Патріоти України. Момент вибуху зняла одна з камер. На відео можна помітити, що через гучний звук с...