Нове опитування показало, скільки українців підтримують вступ України до НАТО

Більша частина громадян підтримують вступ України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного у квітні Центром Разумкова, передають Патріоти України.

Зокрема, 70,9% опитаних відповіли, що взяли б участь у голосуванні, якби найближчим часом відбувся референдум стосовно вступу України до НАТО. Ще 18,9% - не взяли б участі, а 10,2% - не змогли відповісти.

З цих опитаних більша частина - 53,8% - проголосували б за вступ України до Альянсу, 31% респондентів висловився б проти вступу і 15,2% - не змогли відповісти.

Найбільше респондентів, які підтримали вступ України до НАТО, живуть на заході країни - 77,2%, найменше на сході - 33,2%. Аналогічно на заході найменше виступають проти вступу держави до Альянсу - 11,3%, а на сході найбільше підтримують не вступ - 50,4%.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова 23-28 квітня 2021р. в усіх регіонах України за винятком Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2 тис. 021 респондента віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%. Дослідження здійснене за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

В окупованому Донецьку палає відділок міліції в одному із центральних районів (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 21:15

Ввечері 1 грудня стало відомо, що у одному з районних відділків міліції окупованого Донецьку сталася пожежа. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц, передають Патріоти України.

Україна отримає від Швеції великий "зимовий пакет" допомоги: Що туди входить

четвер, 1 грудень 2022, 21:00

Україна отримає новий "зимовий пакет" допомоги від Швеції на суму майже 338 млн доларів, до складу якого увійдуть системи протиповітряної оборони, інформують Патріоти України. "Новий "зимовий пакет" допомоги від уряду Швеції на майже $338 млн, який, зо...