Нове опитування показало, скільки українців підтримують вступ України до НАТО

Більша частина громадян підтримують вступ України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного у квітні Центром Разумкова, передають Патріоти України.

Зокрема, 70,9% опитаних відповіли, що взяли б участь у голосуванні, якби найближчим часом відбувся референдум стосовно вступу України до НАТО. Ще 18,9% - не взяли б участі, а 10,2% - не змогли відповісти.

З цих опитаних більша частина - 53,8% - проголосували б за вступ України до Альянсу, 31% респондентів висловився б проти вступу і 15,2% - не змогли відповісти.

Найбільше респондентів, які підтримали вступ України до НАТО, живуть на заході країни - 77,2%, найменше на сході - 33,2%. Аналогічно на заході найменше виступають проти вступу держави до Альянсу - 11,3%, а на сході найбільше підтримують не вступ - 50,4%.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова 23-28 квітня 2021р. в усіх регіонах України за винятком Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2 тис. 021 респондента віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%. Дослідження здійснене за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...

"Популісти заявлять що завгодно, бо їм потрібен "рєйтінг", президент навіть видалить заклик про необхідність щеплення", - Валерій Прозапас

понеділок, 25 жовтень 2021, 0:00

"Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти - "просто пєрєстать стрєлять!", "тарифи знизимо вдвічі!", "зарплата 4000$!", "майстри спорту!", "конєц епохі бідності!", "лавіна інвестицій!", "корупцію подолано!", "1000 000 000 дєрєвьєв!". Популіст...