"Нові обличчя" слуг народу: Аваков готується стати другою людиною у Кабміні Зеленського, - ЗМІ

Новим прем’єр-міністром України може стати Олексій Гончарук. Про це повідомляє Telegram-канал УП. Off the record, зазначають Патріоти України.

За інформацією джерел, на посаді міністра фінансів буде знаходитися Оксана Маркарова, а крісло міністра юстиції займе Ірина Венедектова.

“Є розмови, що Арсен Аваков може зайняти посаду міністра внутрішніх справ, а віце-прем’єра (з силових питань)”, – сказано в повідомленні.

У свою чергу колишній народний депутат Сергій Лещенко, посилаючись на власні джерела зазначив, що Авакова можуть призначити на посаду секретаря РНБО.

“Факт залишається фактом – просто звільнити Авакова, відправивши у небуття, Зеленському не дозволяє почуття вдячності за нейтралітет міністра на виборах президента. Але МВС – ключове міністерство у будь-якій країні, і президент в ході консолідації влади просто не може віддати цю посаду представнику чужої політичної групи”, – написав він у себе в Telegram.

Хіти тижня. "А был ли Патрушев? Почему приключения Зеленского в Омане не заканчиваются", - журналіст

неділя, 23 лютий 2020, 1:00

"Чуть больше месяца прошло, а оманский вояж Владимира Зеленского по-прежнему не забыт. Прощальный подарок уже экс-главы Офиса президента Андрея Богдана, подтвердивший, что поездка президента не имела официального характера, лишь усилил сомнения и вынуж...

Є дуже підозрілі нюанси: Комітет виборців дав сумнівну характеристику партії Зеленського

неділя, 23 лютий 2020, 0:22

У партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи. Партія "Слуга Народу" залишається переважно віртуальною політичною силою, в роботі якої можлива тінізація. Такий висновок зробив Комітет вибо...