Нові пани вже запаніли: Депутат зі "Слуги народу" назвав журналістку тупою вівцею

Невдоволення Максима Бужанського викликало інтерв’ю лідера його партії Дмитра Разумкова.

Максим Бужанський. Фото: соцмережі.

Депутат Верховної Ради з президентської партії “Слуга народу” Максим Бужанський назвав журналістку Ольгу Духнич тупою вівцею. Повідомлення про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.

Невдоволення депутата викликало інтерв’ю лідера своєї партії Дмитра Разумкова виданню НВ.

“Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, який ностальгує за часами СРСР і Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей” – сказала Духнич.

Вона також запитала, чи готовий Разумков до “сусідства” із такими особистостями в одній партії. На це він відповів, що все перераховане не є секретом і недоторканних не буде. Тим не менш, за його словами, варто дочекатися від перерахованих депутатів дій, і тоді приймати рішення.

Активних дій, точніше, реакції на слова в його адресу від Бужанського, який ще не приніс присягу, чекати довго не довелося. Інтерв’ю було опубліковане виданням 18 серпня о 10:00, а вже о 10:24 з’явився його пост.

“Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ” – висловився Бужанський.

Варто зазначити, що вислів настільки не сподобався депутату, що він двічі назвав журналістку тупою вівцею, а видання – одіозним ЗМІ.

Хіти тижня. П'ята колона продала Зеленському Х*йла? Один з лідерів ОПЗЖ заявив про проукраїнську позицію своєї політсили

субота, 21 вересень 2019, 4:00

Лідер ОПЗЖ говорить про готовність підставити плече президенту та його політсилі. Нардеп від Опозиційної платформи — За життя Сергій Льовочкін відповів на питання, чи зустрічається з президентом Володимиром Зеленським. Про це теперишній соратник Медвед...

Хіти тижня. "Если власть попытается реализовать Минские соглашения, я выйду на Майдан", - екс-нардеп

субота, 21 вересень 2019, 3:00

Якщо між нами і «ДНР-ЛНР» не стоятиме українська армія, провокації, вбивства і терор охоплять всю Україну. "Для меня попытка любого должностного лица реализовать Минские соглашения (как и в 2015 году) будет означать государственную измену. Кто бы к ней...