
У неділю, 30 травня, проросійські найманці здійснили дистанційне мінування поблизу населених пунктів на Донбасі, що розташовані на підконтрольній Україні території поблизу лінії зіткнення. Про це у Facebook повідомляє пресцентр штабу Операції Об'єднаних сил, передають Патріоти України.
Так, окупанти здійснили мінування околиці Майорського з боку населеного пункту шахти 6,7, який розташований на тимчасово окупованій території Горлівки.
Зазначається, що мінування ворогом було проведено за допомогою РПГ із використанням мін ПОМ-2, що заборонені Женевською конвенцією.
Українською стороною СЦКК було проведено верифікацію мінування та за допомогою встановленого координаційного механізму поінформовано СММ ОБСЄ.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України.
. Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...