Війська Росії пустили колону машин цивільних осіб, які намагалися евакуюватися з окупованої Херсонської області на Миколаївщину, по замінованій ділянці. Дорогою на безпечну територію автівки мирних жителів підривалися. Про це повідомили на Facebook-сторінці Оперативного командування "Південь" у понеділок, 23 травня. Там зазначили, що окупанти стріляли у машини тих, хто вижив після підриву, передають Патріоти України.
Серед загиблих – двоє дітей молодшого шкільного віку. "Під час спроби місцевих жителів евакуюватися окупанти спочатку вказали їм як дозволений шлях по замінованій місцевості, а потім розстрілювали тих, хто вижив після підриву", – сказано у повідомленні. В ОК "Південь" додали, що кілька цивільних автівок із понівеченими та розстріляними тілами людей було виявлено під час просування наших підрозділів по Миколаївщині в бік Херсонщини. "Ушкодження техніки, попередньо, свідчать про підрив автомобілів на замінованій ділянці місцевості, а також про обстріл колони", – зазначили в командуванні.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...