Новофедорівка була "анонсом" серії ударів по Криму, далі буде Кримський міст, - Жданов

Удар України по аеродрому в окупованому Криму був лише першим кроком і своєрідним "анонсом" для російських загарбників, що будуть і наступні удари, передають Патріоти України.

Таким чином Україна показала, що вона зможе наносити вогневе ураження на всю глибину території Криму по мірі досяжності нашої зброї. Про це сказав полковником запасу, військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю Главреду.

"У РФ, а, в першу чергу, в Криму це повинні зрозуміти: ніхто Крим не забув, ніхто його не залишить росіянам. Це – територія України, і ми будемо за неї боротися", – наголосив військовий експерт.

Також він зазначив, що наступною ціллю може стати Кримський міст, адже саме він зараз є основним об’єктом. "Кримський міст тепер стає об'єктом номер один одразу після появи відповідних ракет в Україні", – наголосив Жданов.

При цьому більшу частину російського флоту росіяни з переляку передислокували до Новоросійська ще тижні три тому, як тільки пішли розмови про ракети ATACMS.

"Тоді велика частина ескадри передислокувалася до Новоросійська. Це теж хороший сигнал для нас, який говорить про те, що Росія розуміє, що ми будемо її звідти вибивати. Ті ж ракети "Калібр" росіяни вже завантажують тільки в Новоросійську… Тож флот звідти звалив заздалегідь. А що залишилося, звичайно, будемо вибивати", – зазначив військовий експерт.

"У лісі зв'язку немає, деякі чоловіки навіть не знають, що їх на війну шлють": Як у Бурятії йде путінська "часткова" мобілізація

неділя, 25 вересень 2022, 13:53

Мобілізація в Росії почалася "судною ніччю" в Бурятії - так назвали там першу добу після звернення російського президента Володимира Путіна. З вечора 21 вересня в бурятських селах вручають повістки чоловікам від 18 до 72 років і вимагають терміново їха...

Протестувати або помирати все одно доведеться: Прикордонники ФСБ почали забороняти росіянам виїзд з країни (документ)

неділя, 25 вересень 2022, 13:43

Прикордонна служба ФСБ стала забороняти росіянам виїзд з країни на тлі оголошеної президентом РФ мобілізації. Про це у Телеграм пише глава правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, передають Патріоти України. В опублікованому ним повідомленні йдеться, щ...