Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі.

Олександр Ткаченко. Фото: Рубрика.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

"В жодній європейській країні ніколи Ткаченко не міг би бути навіть розглянутий на посаду міністра культури. До речі, прослідкувати за цим мав комітет з гуманітарної політики, який очолював Ткаченко до вчорашнього дня. Тобто це повний абсурд. Значить, комітет з гуманітарної політики, який очолював Ткаченко, вирішив, що не є конфліктом інтересів те, що компанія, власником якої є Ткаченко, судиться за 12% акцій Одеської кіностудії з Міністерством культури, яке тепер очолив Ткаченко", - заявив Гончаренко.

"Причому мова йде не про те, що вони хочуть купити ці 12%. Ні. Там класична рейдерська схема – просто переоформити з держави на себе, на цю компанію. Сьогодні ця компанія володіє 50% мінус одна акція, а держава – 50% плюс одна акція. Держава в особі Міністерства культури, яке тепер очолює Ткаченко і яке зараз має подавати апеляцію, щоб забрати назад ці 12% акцій. Це прямісінький конфлікт інтересів.А чому навколо Одеської кіностудії? Що, кіно хочуть там знімати? Вже більше десяти років вже приватна компанія має половину. За цей час зняли два кіно, більше ніж за 10 років. Тобто мова не про кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Найкраща, найдорожча земля в місті Одеса біля моря", - сказав Гончаренко.

Джерело: Прямий

"Росія розгортає ударні угрупування. Вони мають чітке спрямування на Київ, Кременчук, Дніпро, Херсон, Одесу", - Безсмертний

понеділок, 13 липень 2020, 15:28

Політик, дипломат, колишній представник України в Тристоронній групі в ефірі програми телеканалу Еспресо "Студія Захід з Антоном Борковським" розповів про розгортання ударних військових угруповань Росії, напрямки можливих ударів й розбалансування безпе...

"В Хабаровске народ поднял бунт против Москвы. На подходе еще 14 регионов РФ", - експерт

понеділок, 13 липень 2020, 15:26

"4 июля вступили в силу поправки в Конституцию РФ, которые легитимировали государственный переворот в России. Теперь россияне с Владимиром Путиным навсегда - пока смерть не разлучит их", - пише у своєму блозі Лілія Корнілова, передають Патріоти України...