В одному зі сміттєвих баків Дніпра місцеві комунальники знайшли "новорічний пакунок" з гранатами. Міський голова наголосив, що за справу має взятися Служба безпеки України, передають Патріоти України.
У час війни слід бути, як ніколи, обережними, адже часто трапляються інциденти, коли люди підриваються на мінах, гранатах та іншій вибухівці. Про схожий інцидент, який стався у Дніпрі, повідомив мер Борис Філатов.
У дописі Філатова йдеться, що Дніпро – це "дивовижне" місто, адже тут навіть на Новий Рік особливі "подарунки". Очевидно, що писав він це не без іронії. "Сьогодні комунальники, прибираючи сміття на Сєченова, знайшли у баку мішок, гранат, мін та тротилових шашок", – констатував чиновник.

Окрім того, він зазначив, що покладається на СБУ. Силовики повинні знайти людей, які викинули зброю просто-таки у смітник. Також Філатов опублікував світлини, що підтверджують його слова.

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...