Новий фронт: Росіяни можуть відкрити військову базу в ЦАР

У Міністерстві оборони Центральноафриканської Республіки заявили про готовність відкрити на території країни російську військову базу, повідомляють Патріоти України.

Як заявив міністр оборони ЦАР Марі Ноель Койяр в інтерв'ю російському інформаційному агентству "РИА Новости", підписана в 2018 році між Росією і ЦАР угода про військове співробітництво передбачає будівництво російської військової бази.

"Якщо президентами, як верховними головнокомандуючими, як керівниками нації, буде прийнято рішення про розміщення бази, значить, до цього наші країни прийдуть, ну а ми, як міністри, вже будемо його реалізовувати", - сказав голова Міноборони ЦАР.

При цьому Койяр уточнив, що освітній армійський центр в Беренго, де працюють військові інструктори з Росії, не вважається російською базою.

"Фашизм не пройде": Депутат від ОПЗЖ заставив Харків "святковими" бордами (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:58

Скандальний депутат Харківської міської ради від "Опозиційної платформи – За життя" Андрій Лесик заставив місто своїми агітаційними бордами з написом "Фашизм не пройде". Відповідними кадрами він сам поділився на особистій сторінці у Facebook, передають...

З архіву ПУ. Похорон недонадімперії: "Росія сама відмовиться від Криму і поверне його Україні", - Умланд

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:00

В майбутньому утримувати під контролем анексований Крим для Росії буде складно як з фінансової, так і політичної точки зору. Про це заявив в коментарі "Радіо Свобода" старший експерт Програми європейських, регіональних і російських досліджень Українськ...