
Новий наступ військ Росії вже триває, і він поступово тільки наростає. Його кульмінація, швидше за все, буде у березні. Про це військовий експерт Олег Жданов розповів в інтерв'ю "Обозревателю", передають Патріоти України.
"Сьогодні ми вже спостерігаємо нові напрямки наступу – вздовж річки Оскіл від російського кордону до Куп'янська. Ще тижнів зо два наступ наростатиме, а його кульмінація, думаю, буде до березня. Це максимум, який вони зможуть показати сьогодні", - висловив думку Жданов.
Жданов нагадав, що диктатор РФ Володимир Путін поставив завдання окупантам досягти результатів до 21-22 лютого, щоб відзвітувати про успіхи на фронті федеральним зборам. Тож, як вважає експерт, до цього терміну окупанти нарощуватимуть зусилля, на плато вийдуть 23-24 лютого і до березня будуть на максимумі можливостей.
"Далі піде спад, але не раніше ніж другого тижня березня. А потім усе залежатиме від нас – наскільки ефективно ми завдаватимемо ворогові уражень. Але нарощувати сили йому вже нема чим", - пояснив Жданов. За його словами, окупанти наразі перекидають додаткові сили на Вугледарський та Бахмутський напрямки.
"Наступ триває, і він тільки наростає. Я вважаю, що він перебуває у своїй першій стадії. Він нарощуватиметься кількістю військ, введених у бій, нарощуватимуться зусилля. Там, де ворог отримує серйозну відсіч, він проводить перегрупування та перекидає туди резерви для посилення тиску на нашу оборону, як це відбувається у Вугледарі та в Бахмуті", - сказав експерт.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...