Новий план ворога: "Влада" окупованих територій почала переконувати мешканців, що "Україну вже поділили", - ГУР

Окупанти на захоплених територіях намагаються переконати місцевих мешканців у тому, що "Україну вже поділили". Мета пропагандистської кампанії - розчарування в українській владі та втрата віри у можливість звільнення. Про це 10 серпня повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Так, зокрема, в окупованому Мелітополі керівництво великих підприємств отримало вказівку проводити дезінформаційні збори та бесіди з персоналом.

На них людям мають брехати про те, що Україну вже нібито "поділили", у західних областях ввели в обіг польські злоті, у зв'язку з чим у більшості магазинів – подвійні цінники.

Також пропагандисти хочуть переконати українців у тому, що від Росії "нема куди тікати", а Україна "не та, якою була".

"Заходи налаштовані на підрив морально-психологічної стійкості населення, що залишилося в місті, по-українськи налаштованого", – зазначили в ГУР. Водночас у відомстві запевнили, що всі наші території будуть обов'язково звільнені й Україна залишиться єдиною та неподільною, а кожен окупант та зрадник отримає по заслугах.

Панічне рішення Кремля: Росія посилює ППО Москви оголяючи лінію фронту - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 7:00

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...