Новий план ворога: "Влада" окупованих територій почала переконувати мешканців, що "Україну вже поділили", - ГУР

Окупанти на захоплених територіях намагаються переконати місцевих мешканців у тому, що "Україну вже поділили". Мета пропагандистської кампанії - розчарування в українській владі та втрата віри у можливість звільнення. Про це 10 серпня повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Так, зокрема, в окупованому Мелітополі керівництво великих підприємств отримало вказівку проводити дезінформаційні збори та бесіди з персоналом.

На них людям мають брехати про те, що Україну вже нібито "поділили", у західних областях ввели в обіг польські злоті, у зв'язку з чим у більшості магазинів – подвійні цінники.

Також пропагандисти хочуть переконати українців у тому, що від Росії "нема куди тікати", а Україна "не та, якою була".

"Заходи налаштовані на підрив морально-психологічної стійкості населення, що залишилося в місті, по-українськи налаштованого", – зазначили в ГУР. Водночас у відомстві запевнили, що всі наші території будуть обов'язково звільнені й Україна залишиться єдиною та неподільною, а кожен окупант та зрадник отримає по заслугах.

Особисто затриманий Малюком у минулому році полковник СБУ отримав довічне ув'язнення за роботу на ФСБ

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:57

Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...