
Генеральний директор "Ростеха" Сергій Чемезов заявив, що танк Т-14 "Армата" виявився занадто дорогим для російської війни проти України. На фронті він не зʼявиться. Про це повідомляє "РІА Новини", передають Патріоти України.
За словами Чемезова, російський танк Т-14 "Армата" перебуває на озброєні армії РФ. За своїми характеристиками машина переважає всі наявні танки, але через високу вартість машину не будуть використовувати на фронті. Простіше купити дешевші Т-90.
"Армата", вона, загалом-то, дорогувата. За своїм функціоналом, вона, звісно, набагато перевершує наявні танки, але занадто дорога, тому її зараз армія навряд чи буде використовувати. Простіше їм купити ті ж Т-90", — заявив Чемезов.
Також він додав. що зараз РФ потрібно купувати більше дешевших танків чи зразків озброєння. Наразі гендиректор "Ростех" вперше озвучив, що "Армати" все ж не будуть воювати проти України.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...