
Генеральний директор "Ростеха" Сергій Чемезов заявив, що танк Т-14 "Армата" виявився занадто дорогим для російської війни проти України. На фронті він не зʼявиться. Про це повідомляє "РІА Новини", передають Патріоти України.
За словами Чемезова, російський танк Т-14 "Армата" перебуває на озброєні армії РФ. За своїми характеристиками машина переважає всі наявні танки, але через високу вартість машину не будуть використовувати на фронті. Простіше купити дешевші Т-90.
"Армата", вона, загалом-то, дорогувата. За своїм функціоналом, вона, звісно, набагато перевершує наявні танки, але занадто дорога, тому її зараз армія навряд чи буде використовувати. Простіше їм купити ті ж Т-90", — заявив Чемезов.
Також він додав. що зараз РФ потрібно купувати більше дешевших танків чи зразків озброєння. Наразі гендиректор "Ростех" вперше озвучив, що "Армати" все ж не будуть воювати проти України.
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...