
Керівник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин розповів про загибель українських військовополонених, яких утримували його найманці, передають Патріоти України.
За словами Пригожина, українці, яких вони збиралися обміняти в майбутньому, загинули. "Тільки що по цьому об'єкту прилетіли "Хаймарси". Скільки полонених загинуло-будемо розбиратися", - заявив він.
Також він додав, що надасть більш детальну інформацію протягом найближчих годин. Зазначимо, що згідно статті 19 Женевської конвенції про військовополонених від 1949 року, утримання полонених у прифронтовій смузі саме по собі є порушенням.
"У якомога коротший термін після їх взяття в полон військовополонені евакуюються в табори, розташовані досить далеко від зони воєнних дій для того, щоб вони перебували в безпеці. (...) Військовополонених не слід без необхідності наражати на небезпеку в очікуванні їх евакуації із зони воєнних дій", - йдеться в Конвенції.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...