Новий удар по Кремлю: США ввели масштабний пакет санкцій проти Росії за війну в Україні та смерть Навального

Сполучені Штати запровадили масштабний пакет санкцій проти Росії за війну в Україні та смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Про це заявив президент США Джо Байден, передають Патріоти України.

"Сьогодні я оголошую про введення понад 500 нових санкцій проти Росії за її триваючу завойовницьку війну в Україні та за смерть Олексія Навального", - заявив він.

За словами Байдена, санкції будуть спрямовані проти осіб, пов'язаних з ув'язненням Навального у в'язницю, а також проти російського фінансового сектору, оборонно-промислової бази, закупівельних мереж та осіб, які ухиляються від санкцій на багатьох континентах.

"Вони дадуть змогу (російському диктатору Володимиру, - ред.) Путіну заплатити ще вищу ціну за свою агресію за кордоном і репресії всередині країни", - підкреслив він.

Крім цього, Сполучені Штати вводять нові експортні обмеження щодо майже 100 організацій за "надання прихованої підтримки російській військовій машині".

"Ми вживаємо заходів щодо подальшого скорочення доходів Росії від продажу енергоносіїв. І я доручив своїй команді посилити підтримку громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та тих, хто бореться за демократію по всьому світу", - наголосив Байден.

Все погано? НАТО знадобиться два тижні, щоб допомогти Польщі, Литві чи Румунії у разі нападу РФ, - Годжес

середа, 29 травень 2024, 6:30

Якщо Росія нападе на одну з країн НАТО, то цій державі доведеться чекати не менше двох тижнів, поки союзники по блоку прийдуть на допомогу. Усе залежатиме від того, чи матиме країна попередження про потенційну атаку і чи матимуть лідери сміливість поча...

"Святії Скрепи" не перестають дивувати глибиною свого падіння: В РПЦ заявили, що вбиті в Україні російські загарбники почали воскресати

середа, 29 травень 2024, 6:15

"Чекісти" в рясах дійсно увірували, що їхні криваві злочини угодні Богу й угодні настільки, щоб давати знаки такої сили? Священик Російської православної церкви Артемій Владіміров заявив, що всі учасники російського вторгнення в Україну - віруючі, а со...