"Новий вимір" війни в Україні": Шольц побачив почерк Путіна у підриві Каховської ГЕС

Канцлер Німеччини Олаф Шольц прокоментував підрив дамби на Каховській ГЕС. За його словами, це "новий вимір" війни в Україні. Про це пише Bild, передають Патріоти України.

Звістка про знищення української дамби російськими окупаційними військами застала Шольца на форумі в Берліні. На думку канцлера, руйнування Каховської ГЕС "відповідає тому, як Путін веде цю війну". Він також заявив, що влада ФРН "спостерігає з турботою і занепокоєнням" за всім, що відбувається.

Вода швидко підтопила низку населених пунктів нижче за течією Дніпра і продовжує прибувати далі. Як повідомили в МВС України, зараз на правому березі Дніпра здійснюється евакуація населення з деяких районів Херсона, а також з цілого ряду селищ і сіл уздовж берега.

Як повідомили в "Укргідроенерго", відновити ГЕС у колишньому вигляді вже неможливо. Також там вважають, що Каховське водосховище "спрацює", тобто витече приблизно за чотири дні.

Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї - Міноборони США

неділя, 1 жовтень 2023, 18:27

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння з...

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...