Українці повинні виступити проти проекту закону про медіа, бо він обмежує свободу слова. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила заступник гендиректора "ЕРА-МЕДІА" Тетяна Терехова, передають Патріоти України.
Вона зазначила, що журналісти роблять все можливе, щоб новий закон про медіа не був прийнятий, і тепер "слово - за українцями". "Тепер залишається тільки реакція українців, широкої громадськості, які мають категорично не погодитися з таким підходом і усвідомити, що якщо до всього іншого, що відбувається в країні - розграбування, корупція, бідність, знищення всіх сфер (почнемо з медицини і закінчимо освітою). І якщо при цьому у них ще й заберуть свободу слова - право говорити правду в ефірах, соцмережах, тоді я не знаю, що буде далі з країною, і як тут можна буде жити і продовжувати виживати. Адже новий закон про медіа хоче тепер ще й цензурувати соціальні мережі і діджитал", - підкреслила Терехова.
Проект закону про медіа, за її словами, просуває цензуру на всі види медіа. "Я, як журналіст, який працює в прямих ефірах 13 років, категорично проти нового закону про медіа. Там буде просуватися безпосередньо цензура вже на всі види медіа. І це є абсолютно неприйнятно для демократичної країни - такої, якою в наших бажаннях і мріях має бути Україна, і те, що, як мінімум, прописано в нашій Конституції", - заявила Терехова.
Заступник генерального директора "ЕРА-МЕДІА" вважає, що в Україні не має існувати каральний орган, який буде вирішувати, кому і що можна говорити, а кому і що говорити не можна. Як приклад цензури та згортання свободи слова вона навела ситуацію з програмою "Доброго ранку, Країно!", яка виходить в ефірі UA: Перший, що належить Національній громадській телерадіокомпанії України.
"Після того, як в нашому ефірі 23 числа (23 червня) були опубліковані перші "плівки" Порошенка-Байдена, на наступний день нам заявили, що нас будуть закривати, тому що це було "останньою краплею". Виявляється, є неприйнятним показувати українцям, що відбувається у владних кабінетах, як розкрадають українців... Виявляється, є певні стандарти, рамки, за які не можна виходити і розказувати громадянам про реальну ситуацію", - повідомила Терехова.
За її словами, цей кейс обговорювали на Комітеті з питань свободи слова Верховної Ради. "Комітет направив звернення президенту, щоб переглянули позицію, і президент відреагував на це. Крім цього було звернення Комітету до Громадського телебачення, щоб вони переглянули правила поведінки і ставлення до нас", - заявила вона.
У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...
Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...