Новий законопроєкт Кабміну може дозволити мобілізацію у ЗСУ осіб, які не підлягають призову

Кабмін підтримав законопроєкт Уряду України, який передбачає внесення змін до порядку мобілізації. Зокрема, він деталізує перелік осіб, що мають право отримати відстрочку від призову. Про це йдеться на сторінці Міністерства економіки. Закон вступить у силу після прийняття відповідного рішення Верховною Радою, передають Патріоти України.

Згідно з цим документом, скористатися бронюванням можуть працівники:

- органів державної влади та місцевого самоврядування за умови, що якщо їхня робота напряму впливає на функціонування відповідних структур;

- підприємств та організацій, що виконують певні мобілізаційні завдання, якщо ці працівники беруть безпосередню участь в їхньому виконанні;

- стратегічно важливих підприємств, які виготовляють оборонну продукцію або таку, що необхідна для задоволення потреб ЗСУ;

- критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення у воєнний період підприємств та установ.

Водночас, законопроект дозволяє добровільно піти на службу особам, що не підлягають призову. Йдеться про людей з інвалідністю, заброньованих працівників, людей, на утриманні яких перебуває від 3 дітей, а також тимчасово непридатних до військової служби осіб.

"Жорстка посадка": Спецпризначенці знищили ворожий гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:56

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ знищили російський гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку. Про це повідомила пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.