Новий "звиздець" пропаганди окупантів: "Простой житель Донецка совершил мужественный поступок" - костилем знешкодив "дрон ЗСУ" з гранатами, котрі мали вбивати "мирных граждан"

Донецькі паблики пишуть, як учора, 24 листопада, у непідконтрольному Донецьку милицею було знешкоджено безпілотник, передають Патріоти України.

«Простой житель Донецка Виктор Горбановский вчера совершил мужественный поступок. На его глазах упал тяжелый восьмивинтовый украинский беспилотник, на котором были закреплены гранаты с поражающими элементами (шариками) для сброса», — повідомили ЗМІ ОРДО.

Повідомляється, що члени НЗФ «ДНР» цей безпілотник придушили станцією РЕБ, «але він міг злетіти і закінчити розпочате (?! — ред.) Оператор дистанційно всіляко намагався повернути в повітря безпілотник, що впав».

І тут Віктор Горбановський, який опинився на місці приземлення безпілотника, «не розгубився і своєю милицею обламав лопаті». Втім, жителі ОРДО розцінили відеосюжет про ліквідацію «дрону ЗСУ» як брехливий та пропагандистський, про що залишили коментарі у соцмережах:

«Ну и бредятина, аж противно смотреть с первых секунд, какой стандартный дрон, самопал от и до…»;

«Я живу в России, но при этом с 16 года имею хобби, делать дроны и в общем неплохо в этом разбираюсь, например чтобы опознать алишную сервомашинку RDS3218. И понять, что журналист с первых секунд несет пургу».

Не треба їм заважати: На Донбасі за 4 місяці "самоліквідувалися" кілька сотень окупантів

середа, 1 грудень 2021, 20:59

При цьому, всього 11 з них вказані як бойові. Решта - небойові втрати. Так звані санітарні втрати - "300-ті", становлять 527 осіб і з них знову таки більшість - 519, небойові. Лише восьмеро дістали травми під час бойових дій. Також повідомляється, що в...

Ризький саміт НАТО: Блінкен обіцяє Москві "пекельні санкції" у разі поновлення агресії проти України

середа, 1 грудень 2021, 20:36

США будуть готові вжити проти РФ економічні обмежувальні заходи, від запровадження яких у минулому відмовлялися. Це станеться в тому випадку, якщо РФ наважиться на вторгнення до України. Про це заявив у середу глава Держдепу США Ентоні Блінкен на преск...