Новим командувачем ОК "Південь" став випускник Військового коледжу армії США: Що про нього відомо

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк відрекомендував особовому складу оперативного командування "Південь" ЗСУ нового командира – бригадного генерала Геннадія Шаповалова. Про це пресслужба ОК "Південь" повідомила 16 квітня у Facebook, передають Патріоти України.

"Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу й наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці й у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів!" – заявив командувач ОК "Південь" під час церемонії.

Шаповалов народився 1978 року в Кіровоградській області. 2000 року з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а 2012 року – також із відзнакою – Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Зазначають, що новий командувач ОК "Південь" пройшов усі ступені військової кар'єри: від командира танкового взводу до командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. У березні 2022 року йому надали звання бригадного генерала.

Офіцер також закінчив Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю "міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" й Військовий коледж армії США, де готують старший офіцерський склад американських сухопутних військ.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...