Новим санкціям бути? РНБО збереться на засідання в п'ятницю, розкрито порядок денний

Рада національної безпеки та оборони (РНБО) України завтра на засіданні розгляне стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу. Як повідомляється на сайті РНБО, засідання розпочнеться о 17:00 в Офісі президента України на вулиці Банковій, передають Патріоти України.

Попереднім порядком денним передбачено розгляд п'яти питань. Першим питанням буде розгляд Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Друге питання не повідомляється, бо розглядатиметься воно у таємному режимі. Також розгладитиметься застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Окремо буде заслухано доповідь голови Державної служби геології та надр України щодо стану виконання рішення РНБО від 19 березня 2021 року «Щодо стану справ у сфері надрокористування», уведеного в дію указом президента від 25 березня 2021 № 122. П’яте питання - різне. Після засідання (орієнтовно о 18:00) відбудеться брифінг секретаря РНБО Олексія Данілова.

У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...

​Шлях до царювання Володимира III: "Законопроєкт про олігархів має на меті зробити ручними всі телеканали в Україні… Це не що інше, як путінізм", - Герасимов

субота, 18 вересень 2021, 21:10

Путіна в 2000-х не знищена ще російська опозиція, а далі і царедворці «охрестили» Володимиром II, натякаючи на удавану тираном спадковість від Володимира Хрестителя. Зеленський теж вважає, що йому замало влади, і демонструє прагнення до абсолютизму. Єд...