
На полігоні в районі проведення операції Об'єднаних сил відбулися тактичні навчання протитанкових розрахунків однієї з артилерійських бригад, повідомляють Патріоти України.
Під час навчань протитанкові батареї, які становлять резерв ОТУ "Північ", провели бойові пуски протитанкових керованих ракет "Штурм-С" на базі МТЛБ. За сценарієм навчань екіпажі протитанкових розрахунків діяли в умовах наступального бою. Після здійснення маршу вони вийшли в район зосередження. Після цього отримали наказ знищити нерухомі броньовані цілі (танки) вогнем окремих установок ПТУР.
Для ускладнення завдань і наближення навчань до умов реального бою кожен розрахунок отримав інформацію про розташування і характер мети безпосередньо перед початком стрільби. Дальність до цілі - від 2 000 до 5 000 м. Екіпажі виходили на вогневі позиції за 200-300 м від місця зосередження. При оцінці дій розрахунків враховували рівень взаємодії членів екіпажу, швидкість прицілювання, а також безпосередньо влучність стрільби.



У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...