Новинка ВПК тестується в умовах, наближених до бойових: ПТКР "Штурм-С" проводить стрільби в зоні ООС

За сценарієм навчань екіпажі протитанкових розрахунків діяли в умовах наступального бою.

На полігоні в районі проведення операції Об'єднаних сил відбулися тактичні навчання протитанкових розрахунків однієї з артилерійських бригад, повідомляють Патріоти України.

Під час навчань протитанкові батареї, які становлять резерв ОТУ "Північ", провели бойові пуски протитанкових керованих ракет "Штурм-С" на базі МТЛБ. За сценарієм навчань екіпажі протитанкових розрахунків діяли в умовах наступального бою. Після здійснення маршу вони вийшли в район зосередження. Після цього отримали наказ знищити нерухомі броньовані цілі (танки) вогнем окремих установок ПТУР.

Для ускладнення завдань і наближення навчань до умов реального бою кожен розрахунок отримав інформацію про розташування і характер мети безпосередньо перед початком стрільби. Дальність до цілі - від 2 000 до 5 000 м. Екіпажі виходили на вогневі позиції за 200-300 м від місця зосередження. При оцінці дій розрахунків враховували рівень взаємодії членів екіпажу, швидкість прицілювання, а також безпосередньо влучність стрільби.


Джерело: АрміяІнформ

Посольство України закликало симпатиків Путіна в Іспанії припинити цькування і переслідування футболіста Зозулі

понеділок, 26 липень 2021, 23:50

Посольство України в Іспанії підтримало українського футболіста Романа Зозулю, якому іспанські ультраліві фанати вкотре закидають "нацизм", повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву посольства України в Іспанії . "У зв’язку з черговою пров...

Пентагон не виключає такий розвиток подій: Армія США відпрацьовує допомогу у відбитті атаки армії Росії на Україну

понеділок, 26 липень 2021, 22:59

Армійські підрозділи Сполучених Штатів в ході маневрів відпрацьовують сценарії допомоги Україні в разі повномасштабного вторгнення ЗС РФ. Про це колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патр...