
Вадим Новинський відмовився від мандата народного депутата України. Він 6 липня повідомив про складання депутатських повноважень та заявив, що планує займатись гуманітарними питаннями та брати участь у повоєнній відбудові України. Про це Новинський написав у соціальних мережах, передають Патріоти України.
Нардеп заявив, що його обрали до Верховної Ради жителі Маріуполя. Зараз, коли місто в окупації, він вирішив скласти мандат та зайнятись гуманітарними питаннями. Також він заявив, що планує сконцентрувати увагу на проєктах економічного розвитку України, які планує реалізувати спільно з УПЦ Московського патріархату.
"Моя команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями швидкої допомоги, медичними препаратами, продуктами харчування. Попереду – реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проекти, які забезпечать людям нові робочі місця", - написав Новинський.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....