Новинський вже про все домовився? Колишня УПЦ (МП) УПЦ намагається через скандальний, недореформований суд скасувати ПЦУ

Московські стратеги довго вичікували слушного моменту. Міжвладдя в Україні, котра перебуває у розпал позачергових виборів дає шанс наловити своєї "рибки у мутній воді" неконтрольованої корупції

Українська філія РПЦ просить Окружний адміністративний суд Києва скасувати реєстрацію Київської митрополії Православної церкви України. Про це повідомляє синодальний юридичний відділ колишньої УПЦ (МП), зазначають Патріоти України.

У повідомленні йдеться про те, що Окружний адмінсуд відкрив провадження у справі за позовом Київської Митрополії УПЦ до Мінкультури України та Держреєстратора КП «Центр правової допомоги та реєстрації».

В УПЦ МП вважають, що були допущені суттєві порушення діючого на момент проведення державної реєстрації створення юридичної особи законодавства України.

Також наголошується, що держреєстратор КП «Центр правової допомоги та реєстрації» зареєстрував створення релігійного центру Православної Церкви України (ПЦУ) як юридичної особи під назвою «Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви)».

Голова юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов заявив, що у Київської митрополії ПЦУ не може бути такої назви, так як аналогічну назву має релігійний центр УПЦ МП ще з 1991 року.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...