"Ну не Драгі ж визначає!": У Путіна відреагували на чутки, що його не хочуть бачити на саміті G20

Помічник Путіна Юрій Ушаков накинувся з критикою на італійського прем'єра Маріо Драгі, який заявив, що російському президенту відмовлять в участі у саміті G20. Ушакова цитує пропагандистський ресурс ТАСС, передають Патріоти України.

Участь у цій зустрічі вже визначає не Рим, а Індонезія, відповів Ушаков. "Ну не Драгі ж визначає. Напевно, він забув, що він вже не голова (в G20). За інерцією, напевно, з 2021 роком", - заявив представник Кремля.

Ушаков також запропонував дочекатися візиту до Москви президента Індонезії Джоко Відодо, який головує в G20 цього року. Відодо в четвер прибуде в російську столицю, де проведе переговори з Путіним.

Напередодні Драгі на прес-конференції після саміту лідерів "Великої сімки" заявив, що індонезійський лідер був категоричний з приводу участі Путіна в майбутньому саміті G20.

США неодноразово намагалися переконати Індонезію відмовитися від вказаної ідеї. Крім того, Вашингтон пропонував відняти у Росії місце в G20.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...