​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикордонної охорони, зазначають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що екіпаж іранського судна не попереджав заздалегідь естонську сторону про захід в територіальні води республіки. Відповідно до норм міжнародного права таке попередження має надходити за 48 годин до заходу корабля в води іншої держави.

Після попередження морської охорони Естонії корабель ісламської республіки змінив курс і покинув естонські води. Вранці 24 липня фрегат Sahand досяг територіальних вод Російської Федерації.

Довідка Sahand - військовий корабель, фрегат типу Alvand. Корабель спущений на воду в 1969 році, а в 1972 році увійшов до складу Військово-морських сил Ірану. Основне призначення фрегатів типу Alvand - охорона економічної зони країни. Один з кораблів цього типу був потоплений американськими ВМС під час операції "Богомол" в 1988 році. На озброєнні має артилерію, протикорабельні ракети, протичовнові засоби, мається також радіоелектронне обладнання.

Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...