​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикордонної охорони, зазначають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що екіпаж іранського судна не попереджав заздалегідь естонську сторону про захід в територіальні води республіки. Відповідно до норм міжнародного права таке попередження має надходити за 48 годин до заходу корабля в води іншої держави.

Після попередження морської охорони Естонії корабель ісламської республіки змінив курс і покинув естонські води. Вранці 24 липня фрегат Sahand досяг територіальних вод Російської Федерації.

Довідка Sahand - військовий корабель, фрегат типу Alvand. Корабель спущений на воду в 1969 році, а в 1972 році увійшов до складу Військово-морських сил Ірану. Основне призначення фрегатів типу Alvand - охорона економічної зони країни. Один з кораблів цього типу був потоплений американськими ВМС під час операції "Богомол" в 1988 році. На озброєнні має артилерію, протикорабельні ракети, протичовнові засоби, мається також радіоелектронне обладнання.

Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

четвер, 18 серпень 2022, 0:28

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Натал...

"Озбройте Україну, доки не пізно": Американські дипломати, експерти і військові закликали Байдена діяти рішучіше

середа, 17 серпень 2022, 23:42

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті". У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з п...