"Ну просто якийсь "Хор Алєксандрова": Євген Балицький разом із іншими зрадниками співав гімн Росії в Криму (фото)

"Зрадник Євгеній Баліцький, гауляйтер окупованої Запоріжчини, у вівторок співає на сцені фестивалю Таврида.АРТ в Криму гімн Росії - поряд з Пушиліним, Пасєчніком і гауляйтерами Херсонщини й Харківщини", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Глави звільнених територій", як пише російська пропаганда.

"От южных морей до полярного края
Раскинулись наши леса и поля.
Одна ты на свете! Одна ты такая —
Хранимая Богом родная земля!".
Завзято, з прапорцями. Ну просто якийсь "Хор Алєксандрова". Тільки якось надто затримались на березі. Треба би посприяти.
А взагалі цікавий підхід, зважаючи на Саки, Джанкой, Гвардійське. "Новиє кримчанє" десятками тисяч рвонули з окупованого півострова додому, в Усть-Зажопинськ, - а гауляйтерів Кремль розпорядився, навпаки, притягнути в ареал "бавовни" і показово випхати на сцену. Не дивно, що писки в них якісь нерадісні, а посмішки ненатуральні. Гуїнплени недороблені.
П.С. До речі про бурхливий потік втікачів з "родной ґовєні": окупанти до ранку середи закрили рух Кримським мостом в бік Кубані - типу, бережуть життя росіян від обстрілів підступних ЗСУ. По факту кажуть, що це так протидіють намірам кримських гауляйтерів втекти з півострова разом з сім'ями. Бо "бавовна".

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...