"Ничего святого у людей не осталось!": Кіркоров висловив обурення обшуками у Медведчука та Марченко

Українська телеведуча, дружина нардепа від партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука Оксана Марченко повідомила, що в їхньому будинку проводилися обшуки, поки вони були у від'їзді. Російський співак Філіп Кіркоров у коментарях під публікацією написав слова підтримки, заявляючи, що "нічого святого у людей не залишилося". Відповідний пост Марченко опублікувала на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Вона додала, що в їхньому з чоловіком розумінні обшук є абсолютно марною справою. "Перебуваючи на відпочинку за межами Києва, вчора ми дізналися, що в нашому будинку й офісі чоловіка – обшуки... Абсолютно даремне заняття. Якось недобре, знаючи, що ми у від'їзді, прийшли ці люди. Бог із ними – вони виконавці. Сподіваюся, вас приймали привітно", – написала знаменитість.

Ось, як на цю ситуацію відреагував Кіркоров: "Як це огидно! Яка ганьба! Як не соромно! Нічого святого у людей не залишилося! Дорогі Оксано, Вікторе! Ми з вами. І нас багато! Дуже багато! Ті, хто має вуха, нехай почують, що мають очі, побачать! Добро завжди перемагає зло!" – написав виконавець.

Скриншот публікації.
Реакція Філіпа Кіркорова.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Пов’язують із Медвечуком. Суд заарештував права 28 компаній, що мають відношення до мережі АЗС Glusco

понеділок, 14 червень 2021, 17:27

Суд заарештував корпоративні права 28 компаній, пов’язаних із великою мережею АЗС. За даними ЗМІ, мова йде про мережу Glusco. Суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, які завозили в Україну нафтопродукти з РФ, передають Патріоти України. «У ...