"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

Путина мучает крымская жажда - Кремль проиграл, пойдя против истории и географииРФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України.

Портников запевнив, що позов проти України в ЄСПЛ - це не тільки "пропагандистський контрудар" Кремля на позови Києва. У цій історії є дуже важливий момент. Справа в тому, що у своїй скарзі РФ просила суд в якості термінового забезпечувального заходу зобов'язати Україну відновити подачу прісної води в Крим. Саме в цьому і полягає суть всієї цієї затії, вважає журналіст.

"Если бы ЕСПЧ согласился, Украина была бы обязана до выполнения окончательного решения поставлять воду в Крым. В отличие от РФ, Украина уважает международное право, и ей пришлось бы выполнить требование… А суд рассматривал бы российскую жалобу долгие годы", - пояснив Портников.

На щастя, ЄСПЛ відмовив Москві у її вимозі. По суті, своїм позовом Москва розписалася в провалі в Криму, вважає журналіст. "Крым всю свою историю был связан с материком. Он развивался в симбиозе с этими территориями, ничего не изменилось после образования СССР. Связи Крыма с материковой частью Украины всегда были экономически более прочными, чем связь с советской Россией. Передача Крыма в состав УССР была просто констатацией сложившегося факта", - розповів Портников.

Він уточнив, що анексія розірвала тисячолітні зв'язки Криму з материком, які почалися ще в античні часи. І Кримський міст це компенсувати, очевидно, не зміг. "Разумеется, Крым начал хиреть. Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию, над ней Путин и его гоп-компания не властны. Многие годы подряд российские руководители и назначенное ими оккупационное руководство Республики Крым, все эти коллаборанты и предатели родины, утверждали, что им не нужна украинская вода… На самом деле, вопрос засухи в Крыму, экологической катастрофы был лишь делом времени", - зазначив журналіст.

Він підкреслив, що тільки відмова Росії від окупації зможе вирішити проблему Криму. А до того часу півострів буде переживати не найкращі часи у своїй історії.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...