Нищитимемо Мордор разом: Колишній найманець "ДНР" скоїв масове вбивство в Казахстані (фото)

Колишній член незаконних збройних формувань на Донбасі скоїв масове вбивство в Казахстані. Про це розповів журналіст і член української делегації в ТКГ Денис Казанський, передають Патріоти України.
За словами журналіста, так званий «ветеран ополчення», який воював в ОРДО, Ігор Дужнов, котрий на даний момент проживає в Алмати, набрав боргів і не став віддавати. Коли до нього прийшли правоохоронці, щоб заарештувати майно, він нібито застрелив 5 осіб, пише Казанський.

«Устроенная Россией на Донбассе бандитская клоака теперь распространяет вирус смерти на все постсоветское пространство. И расхлебывать последствия придется еще очень долго», — коментує подію журналіст.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...