Низька зарплата та нудна паперова робота: Бойові льотчики ВПС ЗСУ масово звільняються

Не так давно Олег Гаврилко, представник командування Військово-повітряних сил Збройних сил України заявив, що з льотних структур в Міністерстві внутрішніх справ почали масово йти льотчики, передають Патріоти України.

Основна причина - матеріальна. Згідно з його словами, це неймовірних масштабів проблема для ВПС нашої країни. Знайти фахівців з необхідною підготовкою і тим більше досвідом - дуже складно. Гаврилко зазначає, що військові льотчики вибирають собі більш спокійну службу в структурах Міністерства внутрішніх справ, так як там більш висока зарплата.

Відомо, що протягом останніх двадцяти чотирьох місяців з ВПС пішли сто сорок чоловік з колосальним бойовим досвідом. Ще сорок людей має намір піти в 2021 році. В оборонному відомстві держави знають про цю проблему, але ніяких конкретних рішень проблеми з заробітними платами поки що немає.
Льотчики-офіцери на умовах аноннімності зазначають, що вони завантажені надмірною паперовою роботою і їм просто не дають літати. В середньому український льотчик протягом року перебуває в небі близько сорока годин. Якщо порівняти з країнами НАТО, то там льотчики зобов'язані перебувати в небі мінімум 180 годин на рік, з яких 40 можуть бути на авіатренажерах.

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...

Білий дім не бачить у Банковій надійного партнера: Коли чекати на санкції США проти оточення Зеленського

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:45

"Отношения между Киевом и Вашингтоном давно, со времен Януковича, не были столь плохими, как сейчас. Это выглядит очень странным в условиях, когда главная тема мировых СМИ — вероятное новое российское нападение на Украину", - пише оглядач Юрій Вишневсь...