"О 12-й ночі хлопці їли гамбургери з McDonald's. І були готові до бою": Дружина керівника ГРУ розповіла, що відбувалося напередодні повномасштабного вторгнення РФ

Сім'я керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова дізналася про заплановане вторгнення РФ на територію України ввечері 23 лютого. З того часу ні військовий, ні його дружина Маріанна не були у себе вдома. В інтерв'ю виданню Elle жінка розповіла зокрема про перші години після початку повномасштабної війни, передають Патріоти України.

"Ми зібралися і поїхали до нього на роботу, з того часу ми знаходимося не вдома. Сказати, що готувалися якось особливо, не можу: документи, телефони, комплект одягу на перший час. З тим і поїхали. Вже надвечір я спостерігала за підготовкою перших груп спецназу, які мали висуватися на Гостомель, за видачею зброї та амуніції. Усі були в очікуванні, о 12-й ночі хлопці їли гамбургери з McDonald's. І були готові до бою", – сказала вона.

Маріанна наголосила, що небезпека для сім'ї кожного військовослужбовця, особливо спецназівця, була завжди. Однак після того, як Кирило Буданов став головою ГУР, ризики та виклики зросли.

"Я добре пам'ятаю, як з початком повномасштабного вторгнення моє хвилювання помножилося в кілька разів уже не тільки за чоловіка, а й за всіх бійців, які перебувають під його командуванням, – відзначила Буданова. – З 24 лютого ми постійно разом: 24 на 7. Раніше, коли він їздив в АТО, ми могли не бачитися і по три місяці, не спілкуватися тижнями, коли був на бойових завданнях.. Ще тоді я навчилася контролювати емоції. Знаєте, людина – така істота, яка до всього звикає. Як психолог за освітою, можу підтвердити, що для виникнення звички потрібний 21 день, а для її закріплення в середньому 60. Абсолютна правда, яку я перевірила особисто".

При цьому навіть у критичні моменти сім'я знаходить місце для гумору – це допомагає впоратися, додала Маріанна. "Пам'ятаю, як одного з перших днів увімкнувся сигнал повітряної тривоги, мене повалили на підлогу, зверху був Кирило Олексійович, а на ньому ще десяток хлопців. І я кричу: "Господи боже мій, якщо мене не вб'є ракета, то ви точно задушите", – розповіла дружина начальника ГУР.

Рашисти мріють про "казкову" перемогу?: Для окупантів шиють нову форму - "семицвіт"

четвер, 9 лютий 2023, 12:14

Для російських окупантів, які беруть участь у війні проти України, шиють нову літню форму. Перша партія "семицвіту" скоро буде готова, кажуть в ОКБ "Гардарика", яка цим займається за оборонним замовленням, інформують Патріоти України. Як пише РБК, літн...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!