"Обдурили самого Путіна": Маломуж роз'яснив, за що арештували розробників російських ракет "Кинджал"

Маломуж роз'яснив, за що арештували розробників російських ракет "Кинджал": "Обдурили самого Путіна"

Трьох розробників гіперзвукових ракет "Кинджал" арештували, бо вони підірвали "стратегічну основу боєздатності Росії". Їх обвинувачують у держзраді. Таку думку висловив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

"В першу чергу, їх заарештували після того, як запущений був перший "Кинджал" - він впав, але не наніс конкретної шкоди конкретному об'єкту - навіть цивільному, не кажучи про стратегічний об'єкт, на який був націлений. Розробники, які були заарештовані, чітко позиціонували, що "Кинджали" - це надзброя, якої немає в світі, яка "б'є в п'ять копійок" - конкретно в ціль. Це ціль, яка визначена конкретно по траєкторії - оборонний об'єкт або аеродром наш, або "центр прийняття рішень", - зазначив він.

Маломуж підкреслив, що розробники "фактично обдурили Путіна", бо ракети не мають надможливостей, про які вони розказували очільнику Кремля. А той свято вірив у їхню могутність.

"Вони хотіли начебто реабілітуватися вже, навіть у тюрмі, їхні партнери по розробкам, і нанести масовані удари "Кинджалами". Сказати - ми все-таки проб'ємо систему ППО, покажемо, що "Кинджали" працюють. В перший раз збили "Кинджал", вдруге збили всі шість "Кинджалів", які вони запустили. Тобто три спроби завершилися повним провалом. Тому повним провалом завершиться і доля цих розробників "Кинджалів", тому що вони підірвали стратегічну основу боєздатності Росії. "Кинджали" в системі загроз займали передове місце", - підсумував він.

Найбільший одержувач субсидій: У FT розповіли, що чекає на Україну після вступу до ЄС

середа, 4 жовтень 2023, 16:58

Після того як Україна стане членом Євросоюзу, вона може розраховувати на 186 млрд євро субсидій з бюджету блоку. Про це пише видання Financial Times, передають Патріоти України. Згідно з підрахунками журналістів, розширення ЄС і приєднання до нього нов...

РФ хоче відновити знищений ВДК "Мінськ" з деталей українського "Костянтина Ольшанського"

середа, 4 жовтень 2023, 16:30

У російських ЗМІ пишуть, що для відновлення "технічної готовності" великого десантного корабля "Мінськ" після удару 13 вересня, будуть використовуватись агрегати з українського ВДК "Костянтина Ольшанського". Про це повідомляє Defense Express, передають...