
Президент України Володимир Зеленський прибув із візитом до США. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України.
Глава української держави прибув до Вашингтона після візиту до Аргентини, де він відвідав інавгурацію президента Хав'єра Мілея. Український президент зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном у Національному університеті оборони США.
"Обговорили виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони", - написав Зеленський.
Президент України подякував за виконання домовленостей, особливо про посилення протиповітряної оборони. Також він подякував міністру Остіну та генералу Брауну за їхнє особисте лідерство.
Далі Володимир Зеленський має намір виступити в Сенаті США та зустрітися з Джо Байденом, а також спікером Палати представників від Республіканської партії Майком Джонсоном.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...